מרכז יש פתרון

דיכאון

לא משנה מה הסיבה שהפעילה את “המחלה הרדומה”, אנו נשארים מופתעים וחסרי אונים למול התוצאה – דיכאון קליני עמוק וקשה.
תחושת מסכנות ואומללות ערך עצמי נמוך, מצב רוח ירוד, התנתקות מאנשים יקרים, חוסר התלהבות מהחיים ורצון למות.
האם שווה או לא שווה לחיות תלוי במידה שבה יצירתיות היא חלק מחוויית החיים שלכם.
הניסיונות לעזרה עצמית מגוונות: תוסיפי מזון, טכניקות גוף – נפש וכדורים פסיכיאטריים, יכולים בהחלט להיות חלק מהאופציות. במקרים מסוימים ישנה הקלה ובאחרים לא. נוצר דפוס – חיים בדיכאון!
עצב, התקפי בכי, בעיות שינה, ריכוז, רגישות ורגזנות יתר הופכים לדרך חיים.
מחלת הדיכאון נעשתה שכיחה ביותר ומופיעה היום בגיל הצעיר יותר מבעבר. לפי ארגון הבריאות העולמית הצפי הוא שבשנת 2020 מחלת הדיכאון תתפוס את המקום השני בתחלואה האנושית אחרי מחלות לב וכלי דם.
תנודות לא נשלטות של עלייה או ירידה במשקל, רמת מתח קבועה ובריחה לתרופות מרשם וסמים עלולים לגרום למחלות גופניות ונפשיות נוספות.
דיכאון עלול לגרום למצבים של אלימות, התמכרויות, חרדות, בידוד חברתי וקשיים כלכליים.
אם לא נטפל באופן מידי בבעיה, אנו נמצא את עצמנו בבעיה חמורה עוד יותר ככל שהזמן יעבור ולא ידוע מי כן יוכל לצאת מזה וכמה ניתן יהיה לעזור.
עכשיו זה הזמן לצעוק הצילו!
סיבות כמו פיטורים, תורשה, סמים, סביבה, גירושין, מחלות, חוסר מימוש עצמי, מוות או פרידה עלולים לגרום להתפרצות הדיכאון. התאבדות היא אחת האופציות המאיימות.
אנו ב”יש פתרון” יותר ויותר נוכחים לראות, שאין זה משנה מה הסיבה שהפעילה את “המנגנון המדכא” הזה, מה שחשוב הוא שקיימת בעיה רצינית שזועקת לעזרה.
אנו יוצרים תנאים מיוחדים המאפשרים הקשרים ומרחבים לשינוי טוב. משקיעים מאמץ גדול ומתמיד לטובתכם העליונה – היכולות והכישרונות שלכם יתעוררו לחיים.
יש צורך בהתערבות של גורם חיצוני מוביל ועוזר בתחומו על מנת לייצור תנאים נכונים לרצות לחזור לחיים.
“האתגר של בני האדם הוא להפוך טרגדיה אישית לניצחון הרוח האנושית” (ויקטור פראנקל).

שתפו:

צרו קשר

מאמרים נוספים

חובה עלינו להיות מאושרים!!!

האם את או אתה מרוצים מהחיים שלכם?האם זה היום שבו אני עוצרת ושואלת… האם ככה באמת תכננתי לחיות את חיי?האם מפחיד לעצור ולשאול שמא אגלה

לחקור את החיים

אנחנו נמצאים בתקופה שבה הכל מתחיל להתהפך.מה שחשבנו שנשיג בחיים לא לגמרי קורה.הספק מתחיל לחלחל…“מה אני לא כזה מוצלח כמו שחשבתי?..”“איפה החלומות הגדולים שלי… איך